Cursed Fallen Angels, Horde guild on Twinstar.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Photobucket
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ziadost o prijatie do giuldy

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Apanaci
Anonymní




Ziadost o prijatie do giuldy Empty
PříspěvekPředmět: Ziadost o prijatie do giuldy   Ziadost o prijatie do giuldy EmptySat Oct 06, 2012 9:39 pm

1.)Caute volam sa Vlado ale vsetci mi hovoria Apo.Je mi 32 som pracujuci slobodny a pochadzam z Hlohovca zo Slovenska. Wowko hram zhruba pol roka.

2.) Postava:

Jméno: Apanaci
Class: Priest
Rasa: Blood Elf
Main Spec: PvE Shadow ( Gs: 4690 )
Off spec: PvP Shadow ( Gs: 4359 )

3.) Profese: TAIL,ENCH

4.) Zkušenosti s PvE na WotLK ( raidy, dungy, taktiky ).Hram to asi pol roka tak dungy a raidy zacinam spoznavat (myslim tie 80 lvl )

5.) Jak často můžeš být online ( Zajámí nás hlavně jak ti vyhovuje raid time od 19:00 do 22:00 ) ? Cas celkom vyhovuje.

6.) Bývalé guildy a důvod opuštění? ziadne

7.) Proč právě k Vám a proč bych měl být přijat? Pocul som o gilde od Guinevry iba to najlepsie a chcem sa zabavit a dozvediet o hre od tych najlepsich.

8.) Jak ses o naší guildě dozvěděl? Poznam Guinevru ktora ma k Wowku dotiahla.

9.) Jiné postavy (alti) Atamahu je to DK 61 lvl


10.) Znáš nějakého člena naší guildy? - Pokud ano, ktrerého?Guinevra,Oldasek
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Ziadost o prijatie do giuldy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziadost o prijatie do giuldy   Ziadost o prijatie do giuldy EmptySat Oct 06, 2012 9:48 pm

Apa znám přes 7 let pohodovějšího člověka snad ani neznám ...... ráda bych byla kdyby tu v guildě stál po mém boku. Konečné rozhodnutí však nechám na class leadrech.
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Ziadost o prijatie do giuldy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziadost o prijatie do giuldy   Ziadost o prijatie do giuldy EmptySat Oct 06, 2012 10:11 pm

Ahoj,

nemám nic, co bych namítal proti přihlášce. Je super, že ses s takovou bravurnopstí zhostil vyplnění přihlášky a stal ses tak prvním člověkem, který vypsal přihlášku.

K věci:
Vzhledem k tomu, že SH priestů máme málo, jsem PRO. Ještě bych tě ale poprosil o link na armory, aby si tě případně CL mohl prohlédnout bez extrémního vyhledávání. Guinevra je u nás vážený člen a pokud se za tebe staví a přimlouvá, tím spíše máš můj souhlas.
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Apanaci
Anonymní




Ziadost o prijatie do giuldy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziadost o prijatie do giuldy   Ziadost o prijatie do giuldy EmptySat Oct 06, 2012 11:06 pm

Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Ziadost o prijatie do giuldy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziadost o prijatie do giuldy   Ziadost o prijatie do giuldy EmptySat Oct 06, 2012 11:56 pm

Počkám hlavně na vyjádření zbytku vedení a CL priestů.
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Cheops
Admin



Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 07. 10. 12
Age : 35

Ziadost o prijatie do giuldy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziadost o prijatie do giuldy   Ziadost o prijatie do giuldy EmptySun Oct 07, 2012 3:40 pm

No problemo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
tuskatappaya
Admin



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 14. 06. 12

Ziadost o prijatie do giuldy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziadost o prijatie do giuldy   Ziadost o prijatie do giuldy EmptySun Oct 07, 2012 4:46 pm

ja som ZA Smile , len mi napíš ingame , pozriem si eq lebo mi nejako blbnu armory , a budeš musieť prehodiť pár talentov Smile
btw len taká otázka mimo máš rád hádzanú Smile ?
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Ziadost o prijatie do giuldy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziadost o prijatie do giuldy   Ziadost o prijatie do giuldy EmptyMon Oct 08, 2012 2:47 am

Dobře, napiš si prosím ve hře o inv do guildy buď mě nebo se nech přesměrovat na někoho, kdo může nabírat. Wink
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Apanaci
Anonymní




Ziadost o prijatie do giuldy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziadost o prijatie do giuldy   Ziadost o prijatie do giuldy EmptyMon Oct 08, 2012 2:38 pm

Dakujem za prijatie a slovesku hadzanu mam rad Smile
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Ziadost o prijatie do giuldy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziadost o prijatie do giuldy   Ziadost o prijatie do giuldy EmptyMon Oct 08, 2012 6:49 pm

Přijat
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Sponsored content





Ziadost o prijatie do giuldy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ziadost o prijatie do giuldy   Ziadost o prijatie do giuldy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ziadost o prijatie do giuldy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cursed Fallen Angels, Horde guild on Twinstar.cz :: Přihlášky :: Přijat-
Přejdi na: