Cursed Fallen Angels, Horde guild on Twinstar.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Photobucket
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Yoslin - Restoration Shaman

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Yoslin
Anonymní




Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyTue Oct 09, 2012 9:42 pm

1.) Jméno, věk, něco o sobě… Čao jmenuji se Veronika a wowko hraju již něco málo přez 6let. Jsem normální děvče s normálními zájmy s nenormálním zájmem o wowko Razz Občas trošku namyšlená, ale jinak normální Laughing

2.) Postava:

Jméno: Yoslin
Class: Shaman
Rasa: Krávunka, ale hned jak budou hvězdy jdu do orčitě. samozdřejmě vzhled je pro mě na postavě nejdůležitější jsem přeci žena
Main Spec: Restoration GS 4500+
Off spec: Nevedu

3.) Profese: Teoreticky zatím taky žádné Embarassed

4.) Zkušenosti s PvE na WotLK ( raidy, dungy, taktiky ) Wotlkovské raidy znám všechny do té nejmenší podrobnosti

5.) Jak často můžeš být online ( Zajámí nás hlavně jak ti vyhovuje raid time od 19:00 do 22:00 )
V pátek se převážně pije jinak mi nevadí raid time nikdy v tento čas až jednou za 3týdny odpolední v práci...

6.) Bývalé guildy a důvod opuštění? Zde na Phobosu zatím nikoho neznám.

7.) Proč právě k Vám a proč bych měl být přijat? Viděla jsem macro na worldu, jinou guildu neznám a nikde neni otevřenej nábor pro heal...

8.) Jak ses o naší guildě dozvěděl? World

9.) Jiné postavy (alti) Jiné postavy mám na Deimosu...

Yoslin - Restoration Shaman - 80lvl - 5400GS

- link Vaší postavy na armory - Dodám až bude armory aktualizované
Návrat nahoru Goto down
Yoslin
Anonymní




Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyWed Oct 10, 2012 4:06 am

Zde přidávám aktualizovaný link na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Yoslin
Návrat nahoru Goto down
Cheops
Admin



Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 07. 10. 12
Age : 35

Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyWed Oct 10, 2012 7:51 am

Konečně někdo namyšlenej jako já, už proto bych byl pro aby se všichni lidi nvozili jen po mě Very Happy ale jinak myslim ze main resto se hodí Smile
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyWed Oct 10, 2012 10:49 am

Ahoj,
razantní přihláška, oceňuji tvůj nesmělý přístup, upřímnost nadevše.Jako holka by ses v guide nejspíš uchytila rychle. co se týče main re100, aktivní momentálně není žádný, takže gear je imho možno dobrat rychle.Jestliže píšeš, že zkušenosti s WoW máš několika lete o skillu snad není třeba pochybovat.Snad jen pokud jsi žena, které záleží na vzhledu, překvapuje mne volba orčice...Trollky jsou nejkrásnější ;D a co se týče raciálky, tak o ni není pochyb.Avšak uvidíme co na to zbytek vedení a hlavně CL shamanů Wink za sebe jsem pro Smile
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Yoslin
Anonymní




Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyWed Oct 10, 2012 10:55 am

Tak není pochyb že pro Restáka je trollí raciálka nejlepší... Ale ty dva prsty na nohou a tři na rukou není šálek mého čaje Laughing Já mám jeden skin orčice který je prostě dokonalý a dokonce je i taková roztomiloučká lol!
Návrat nahoru Goto down
Calli
Admin
Calli


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 10. 12

Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyWed Oct 10, 2012 4:15 pm

Noooo táák.. ja se nenecham ovlivnovat testosteronem takze na férovku Very Happy Talenty jsou v poho, gear se taky dobere s tim by nebyl problém a aktivní restak se nam hodi.. Na tech armory mi to ukazuje ze mas herbal a ins, jestli je to chyba a jeste nemas zadny tak ty bych dodelala, je to aspon malej boost Smile Ale teda urcite bych videla rada i nejaky dmg offspec.. Vite jak to chodi na raidu, nekdy je healeru nedostatek a nekdy nadbytek.. Jasne ze main by byl resto, ale je lepsi mit zadni vratka.. preferovala bych tam ele Smile Ale jinak fajne prihlaska, to ze ti zalezi na vzhledu postavy chapu vice nez dobre Very Happy Takze za me ano, ale rada bych videla i off talenty Smile
Návrat nahoru Goto down
Yoslin
Anonymní




Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyWed Oct 10, 2012 5:00 pm

Tak na Phobosu jsem vcelku nově.. od včera Laughing ins mít nechci budu dělat herbalku, ale jako první jsem se zaměřila na dodělání repky s Hodirama kterou už mám exa včera jsem jí měla jeste hated... off spec určitě bude a to ele, ale nemám ani pořádně resto natož abych nějak víc myslela na ele Smile
Návrat nahoru Goto down
Calli
Admin
Calli


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 10. 12

Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyWed Oct 10, 2012 8:04 pm

Tak v pohode muzes sbirat eq zaroven ze jo Very Happy a ono kdyz je to trochu pomichany tak to taky neni takovej prusvih jako treba cement s resto Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Yoslin
Anonymní




Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyWed Oct 10, 2012 8:10 pm

Tak ono když se koukneš na mojí druhou Yoslinku tak nosim i itemy na ele vyjsou lépe jak kdejaké resto... cheers
Návrat nahoru Goto down
Yoslin
Anonymní




Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyWed Oct 10, 2012 8:11 pm

Chtěla jsem tam rovnou hodit i odkaz, ale asi už spím a nějak mi to zapomíná http://arsenal.twinstar.cz/search.xml?searchQuery=Yoslin&searchType=all
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyWed Oct 10, 2012 8:32 pm

Docela se mi to libi, takže tvuj finální verdikt Denii? Smile
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Calli
Admin
Calli


Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 01. 10. 12

Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyWed Oct 10, 2012 9:10 pm

No uz jsem rikala ze ano Smile
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyThu Oct 11, 2012 3:26 am

Oukej, Yoslin, napiš si ve hře o inv Wink
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Yoslin
Anonymní




Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyThu Oct 11, 2012 3:36 am

Ouk dakujem za přijetí až dofičím domu z práce tak písnu cheers
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  EmptyThu Oct 11, 2012 1:34 pm

Přijata
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Sponsored content





Yoslin - Restoration Shaman  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Yoslin - Restoration Shaman    Yoslin - Restoration Shaman  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Yoslin - Restoration Shaman
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cursed Fallen Angels, Horde guild on Twinstar.cz :: Přihlášky :: Přijat-
Přejdi na: