Cursed Fallen Angels, Horde guild on Twinstar.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Photobucket
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Palmert/hunter

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Palmert
Anonymní




Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptyThu Oct 18, 2012 6:42 pm

1.) Jméno, věk, něco o sobě…
Jmenuji se Petr,18let,studuji na SŠ letos mam maturitu tak snad to vyjde Very Happy. Dal bych to asi nerozebíral.
2.) Postava:

Jméno:Palmert
Class:Hunter
Rasa:Troll
Main Spec: MM ( Gs: 5210)
Off spec: PVP MM( Gs: 5K+-)

3.) Profese:

HERB/ALCH

4.) Zkušenosti s PvE na WotLK ( raidy, dungy, taktiky )
Všechny taktiky na raidy co jsou na Twinstaru znám.

5.) Jak často můžeš být online ( Zajámí nás hlavně jak ti vyhovuje raid time od 19:00 do 22:00 ) ?
Raid time mi vyhovuje skvěle v 7 tu sem skoro vždycky.ALe ovšem jak sem psal čeka mě maturita a někdy hold budu potřebovat větší pauzu na přípravu.

6.) Bývalé guildy a důvod opuštění?
Gilda Fair play se rozpada a denně je online 4-6 lidi a s worldem mě nebaví chodit raidy

7.) Proč právě k Vám a proč bych měl být přijat?
Vícemeně svoje profese dps/heal/tank a znalosti taktik. Znalosti své classy ... především huntra a paladina,v ostatních ještě trošku pokulhavam ale člověk se stale učí.

8.) Jak ses o naší guildě dozvěděl?
O vaši gilde sem se dozvěděl od členu byvale gildy Plan B

9.) Jiné postavy (alti)
Jméno - Class - LVL
Casaya/paladin/80 heal 5,1K gs+tank na nem se pracuje
Palos/dk/80 dps 4,6K GS+tank 4,4K gs
Sargin/druid/74 bala+heal
Zoldan/saman v expeni

10.) Znáš nějakého člena naší guildy? - Pokud ano, ktrerého?
Všechny z Planu B

- link Vaší postavy na armory -
http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Palmert
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptyThu Oct 18, 2012 11:23 pm

Ahoj, tak co se hunteru týče, MM máme to zastavené, jelikož je těchto specu nejvíce.V guilde máme aktivní 3 a to je imho až až...Pokud bys měl ale zájem jet jiný spec, abys byl prospěšný pro raid a nebyl zákonitě na prvním místě v recountu, tak bych pro tebe místo našel.SV huntu jedu jen já a BM huntu nemáme žádného.Tolik k mému vyjádření jakožto “CL “ hunteru.
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Fannys
Admin
Fannys


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 10. 12
Age : 35

Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptyFri Oct 19, 2012 10:50 am

já sem PRO jelikož ete jeden MM se myslim vzít muže.. kolikrát je aj v 25 huntr třeba jen 1-2... navíc pokut dodělá toho Prot palu tak další tank :-)
Návrat nahoru Goto down
kokotka




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 08. 07. 12

Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptyFri Oct 19, 2012 6:30 pm

Tak jestli se muzu k tomu taky vyjadrit, tak za me teda asi(urcite) teda ne, Palmerte fakt sorry, ale ruku na srdce, bylo to vzdycky jenom inv, item, uz musim, atd....
A tvoje whispy ve FP, kdyz se invovali clenove Planu B, tak to mi stacilo!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Palmert
Anonymní




Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptySat Oct 20, 2012 9:25 am

Phage chtěl bych zustat u toho MM ale mužeš třeba vzít main paladina a hunter že by byl alt.

Ano Bolsi když si chtěl jít do FP psal se že tě tam nechci protože tě moc nemusím což ty už viš.

Kokotka ty meleš z cesty uplně nikdy sem proti ostatním členum Planu B nic neměl!A raidy sem chodil vždycky do konce, to že rollnu na item co potřebuju
vyhraju a leavl to nebyl muj styl!Vždycky sem skončil raid když se řeklo že tak třeba zitra nebo to dojdem jindy...Jsou to od tebe spíš pomluvy!
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptySat Oct 20, 2012 3:34 pm

Palmerte, pokud bys chtěl jako maina paladina, spadal bys pod jiné CL, takže tam by se to oprošťovalo z mé kompetence. Každopádně, když tu uvádíš, že Bolsika moc nemusíš, jak bys vydržel v Guildě, kde je Bolsík oficír?
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Palmert
Anonymní




Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptySun Oct 21, 2012 9:29 am

Chtěl bych jít maina hunta ale jestli jich je dost jak říkaš tak klidně muže byt main palach.
A z bolsem to snad bude v pohodě.
Návrat nahoru Goto down
kokotka




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 08. 07. 12

Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptySun Oct 21, 2012 10:23 am

Ok Palmerte, omlouvam se, a uz se k tomu nevyjadruju. Byl to muj asi spatny nazor, ty mas urcite ten spravny. end
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptySun Oct 21, 2012 3:24 pm

Jde mi celkově o klid v guildě. Až budu mít jistotu, že tvým přijetím mi neodejsou moji lidé, tak tě invitnu za main paladina, alt huntera, protože MM huntery nepotřebujeme.
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Gumar

Gumar


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 10. 12
Age : 28

Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptyMon Oct 22, 2012 11:55 am

No nevím, sice se k tomu nemám asi právo vyjadřovat, ale očividně máš respekt z autorit, ostatní jsou ti lhostejní, aspoň já to tak cítím, což je mínus, ale zase vím, jak jsou potřeba ,,Tanečníci" ^^ za mě, já jsem pro, pokud budeš v pohodě, jak psal už Phage tady Smile
Návrat nahoru Goto down
kokotka




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 08. 07. 12

Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptySat Oct 27, 2012 8:24 pm

ok, za me urcite pro.....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Admin
Anonymní


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 14. 06. 12

Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptySat Oct 27, 2012 10:01 pm

NE
MM neni potreba paladina ti tady oblekat nebudeme.. aby si pak mohl jit jinam..
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptySat Oct 27, 2012 10:42 pm

Palmerte, vyjádření padlo, je pro mě přednější spokojenost a klid v guildě, tudíž tvou přihlášku zamítám.
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter EmptySat Oct 27, 2012 10:42 pm

Nepřijat
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Sponsored content





Palmert/hunter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Palmert/hunter   Palmert/hunter Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Palmert/hunter
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cursed Fallen Angels, Horde guild on Twinstar.cz :: Přihlášky :: Zamítnut-
Přejdi na: