Cursed Fallen Angels, Horde guild on Twinstar.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Photobucket
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Mistrpoorky-Přihláška

Goto down 
+3
TAZIK
Ančičák
Phage
7 posters
AutorZpráva
Mistr
Anonymní




Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptySun Oct 28, 2012 7:18 pm

1.) Jméno, věk, něco o sobě… Tomas 26 let, jsem pohodář co hraje pro radost a něčeho taky dosáhnout, ostatně jako každý co vyplnuje nějakou přihlášku :-D , jinak jsem pracujicí a převážně hraju
Na večír a večer :-) tot asi vše, když mě přijmete uděláesi obrázek samy :-P


2.) Postava:

Jméno:Mistrpoorky
Class: Mage LvL 79
Rasa: Blood Elf
Main Spec: . . . PVE Fire (jen zkouška, předělat a hrát za Arkane jako všichni ostatní není problém)
Off spec: . . . PvP Frost ( co taky jiného u Mágu :-P )

3.) Profese: INS + HERB

4.) Zkušenosti s PvE na WotLK : Tento server hraju už 3 roky takže všechny asi .-D

5.) Jak často můžeš být online ( Zajámí nás hlavně jak ti vyhovuje raid time od 19:00 do 22:00 ) ? : ano tebto čas mi vyhovuje většinou

6.) Bývalé guildy a důvod opuštění? : Jsem Bejvalej Alik, dlouhodobě pusobyl v Guldě Mizerove, jako Warr Tank + Furry DPS, asi rok nehrál WoW po příchodu zpět to bylo už divný
Proto jsem odešel na Hordu, Jméno sem si ponech aby věděli ským měli tu čest :-P

7.) Proč právě k Vám a proč bych měl být přijat? Neznám vás a vlastně neznám nikoho od Hordy, mám rád kolektyv a snad i pobavím, proč přijat? no jsem Mistr :-D ne sranda nechám to jen a jen na vás :-)

8.) Jak ses o naší guildě dozvěděl? o Vaší Guldě jsem se dozvěděl z World Chatu vámy vypsán nábor .-)

9.) Jiné postavy (alti) zatím nemám časem Rogun nebo Hunt nebo oboje :-P

10.) Znáš nějakého člena naší guildy? - Pokud ano, ktrerého? Ne bohužel ještě jsem neměl tu čest :-) snad budu

-http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Mistrpoorky -
Pokořeně prosím o toleranci měho LvL 79 a vemte mě, nebudete litovat, pokud ano!! Vyhodit můžete kdykoli :-) Díky a brzo naviděnou :-)
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptySun Oct 28, 2012 8:10 pm

Vzhledem k nízkému lvl by se dalo soudit, že nějaký čas bude ještě trvat než by ses stal oporou raidu, ale musím podotknout, že naše kapacita mágů je velmi slabá, z tohoto důvodu bych ti tu šanci dal. Uvidím vyjádření dalších lidí
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Ančičák




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 11. 10. 12

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptyMon Oct 29, 2012 2:01 pm

Nabrat někoho bez eq. mi nepřijde jako moudrá volba a to proto, že základní raidy jako VoA, ToC10 a UD se guildovně nechodí, nebo jen zřídka. O nasbírání by se musel postarat sám a to tak, že by chodil s worldem. Než by nabral eq. na takové úrovni, aby s guildou mohl chodit ToGC a ToC 25, trvalo by to dlouho.

Za mě NE
Návrat nahoru Goto down
TAZIK




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 08. 10. 12

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptyTue Oct 30, 2012 10:44 am

Já si myslím,že pokud bude aktivní tak eq má hned nafarmenej a ja bych mu šanci také dal Smile
A fire mag se hodi )
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptyTue Oct 30, 2012 11:01 am

Myslím, že za pokus to stojí, dát mu šanci..vyhodit za neaktivitu ho pak můžeme kdykoli... V době, kdy pak přihlášku měl 79 lvl, jak jsi na tom dnes?
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Mistr
Anonymní




Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Mistrpoorky   Mistrpoorky-Přihláška EmptyTue Oct 30, 2012 2:46 pm

2-3 už mám 80 samozdřejmě,nebo kdy jsem přihlášku dával, zatím 3,5 GS - usiluvně chodím dungy a nabíram aspon za konqverory, ale de t ostěžka dungy se moc nechodí :-D ale osobně si myslím že valím, zachvilku budu mít helmu a chestu tak to bude zase lepši. Ted jdu na 2 noční pak zase pojedu jak blázen :-P
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptyWed Oct 31, 2012 2:18 pm

Já bych ti tu šanci dal, jen bych tu ještě potřeboval aspoň nějaký názor od dalšího člena vedení..
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Gumar

Gumar


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 10. 12
Age : 28

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptyWed Oct 31, 2012 5:55 pm

No já jsem pro, podle mě, lidi co mají horší eq by guilda měla vytáhnout trochu Wink a ne se starat jenom o progress... mělo by to být o pomoci a ne o tom nabrat lidi co už mají top eq a jen budou mít kecy když se půjde něco co nepotřebujou Smile)
Návrat nahoru Goto down
Ančičák




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 11. 10. 12

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptyThu Nov 01, 2012 8:48 am

Jasně, tak dejte na world že guilda CFA nabírá členy bez eq aby jim pomohla ho nabrat a oni pak mohli leavnout do lepších guild protože v CFA se nechodí žádnej progress.
Tohle fakt má smysl...
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptyThu Nov 01, 2012 3:08 pm

Nezlob se Anči, ale souhlasím s Gumarem, navíc myslím, že v 26ti letech ten člověk snad má trochu rozumu a pokud hraje, protože ho to baví, tak bych mu tu šanci dal.. Ale pořád čekám na více názorů, snad nesleduji nábory sám s 2 lidma -_-"
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
kokotka




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 08. 07. 12

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptyThu Nov 01, 2012 10:13 pm

vypada normalne :DD a je videt ze se dost snazi, tak proc ne.
Návrat nahoru Goto down
Gumar

Gumar


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 14. 10. 12
Age : 28

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptyFri Nov 02, 2012 6:03 am

Anči, vždycky se najde někdo kdo to leavne po tom co nabere eq Smile ale od toho je EPGP ne? aby jim trvalo trošku dýl si nasbírat ten eq, a pokud to jsou low hráči a měli by si eq nabrat tím že vyhrajou protože ho nikdo nechce, tak proto by tu spíš měli být lidi co ten eq budou sbírat a budou v guildě dýl jako lowky ne? Very Happy aby se eliminovali lidi co si budou chtít jen sbírat eq Smile)
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptySat Nov 03, 2012 10:05 am

Po dohodě s Fannysem bych ti tu šanci dal, tak si napiš ve hře o inv.
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Stormbornn
Admin
Stormbornn


Poèet pøíspìvkù : 10
Join date : 02. 10. 12
Age : 30
Location : Karlovy Vary

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptySun Nov 04, 2012 10:02 am

I malým eq se dá hrát velkolepé divadlo hehe ale jasné, že to bude chtít čas..Ale mkdyž se uvidí nějaké ta zpětná vazba tam si myslím, že nebude problem :-))
Já jsem pro, aspon tady zatím nebude tak pře arcánováno hehe Very Happy
Pak někdy dáme řeč a uvidíme co dokáže vymyslet ohledně fajráka :-) Very Happy
Zdokonalme co má být zdokonaleno hehe Smile
Návrat nahoru Goto down
Fannys
Admin
Fannys


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 10. 12
Age : 35

Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška EmptyMon Nov 05, 2012 3:45 pm

Přijat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mistrpoorky-Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mistrpoorky-Přihláška   Mistrpoorky-Přihláška Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Mistrpoorky-Přihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihláška (rogue)
» Pala Tank- Přihláška

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cursed Fallen Angels, Horde guild on Twinstar.cz :: Přihlášky :: Přijat-
Přejdi na: