Cursed Fallen Angels, Horde guild on Twinstar.cz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Photobucket
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pala Tank- Přihláška

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Ahi
Anonymní




Pala Tank- Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Pala Tank- Přihláška   Pala Tank- Přihláška EmptySat Nov 03, 2012 11:36 am

1.) Ahoj jmenuju se Mirek je mi patnáct let a wow hraju cca 5 let. Bydlím nedaleko Prahy. Rád hraju na kytaru Smile

2.) Postava:

Jméno:Ahilithia
Class:Paladin
Rasa:BE
Main Spec: Protect 5000gs
Off spec: R3 4200gs, Holy 4400gs - ještě nejsem plně rozhodnut čemu se budu věnovat více

3.) Profese:

MIN, JWC

4.) Zkušenosti s PvE na WotLK ( raidy, dungy, taktiky )- Naxx 10/25, Toc 10/25, Togc 10 3/5, OS, VOA, Onyx, ICC 10/25 (icc samozřejmě na jiném serveru)

5.) Jak často můžeš být online ( Zajímá nás hlavně jak ti vyhovuje raid time od 19:00 do 22:00 ) ? Tento raid time mi nedělá problém, hrát nemůžu v tuto dobu jen v úterý a ještě samozřejmě za nečekaných událostí.

6.) Bývalé guildy a důvod opuštění? Fap On the Beach- Rozpad

7.) Proč právě k Vám a proč bych měl být přijat? Tak hledam pohodovou guildu, která se snaží ani by mi nevadilo, kdyby byl nějaký málí progres to se všechno vytáhne. Myslím, že tanků není nikdy dost Smile mohl bych se hodit.

8.) Jak ses o naší guildě dozvěděl? Vyděl jsem pobíhat nějakýho mága po Dalaranu a byl u vás Smile Ještě tušim, že bylo něco na worldu.

9.) Jiné postavy (alti)- nemám chci vypracovat Paladina

10.) Znáš nějakého člena naší guildy? - Neznám

http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Ahilithia
Návrat nahoru Goto down
Ančičák




Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 11. 10. 12

Pala Tank- Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala Tank- Přihláška   Pala Tank- Přihláška EmptySat Nov 03, 2012 12:07 pm

přihláška stručná, pěkná. Navíc si myslím že protadin se hodí.

Já jsem PRO
Návrat nahoru Goto down
Phage
Admin
Phage


Poèet pøíspìvkù : 61
Join date : 29. 09. 12

Pala Tank- Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala Tank- Přihláška   Pala Tank- Přihláška EmptySat Nov 03, 2012 2:08 pm

Prot paladin je super, tanka potřebujeme, těch není nikdy dost, co se týče off specu, nejspíš by to chtělo Re3, ale o tom sem napíše snad něco Fanda, takže za mě PRO
Návrat nahoru Goto down
https://cfa1.forumczech.com/
Ahi
Anonymní




Pala Tank- Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala Tank- Přihláška   Pala Tank- Přihláška EmptySat Nov 03, 2012 3:07 pm

Jako určitě nemam problém udělat R3 to podle toho co se bude víc hodit guildě. Ale nevim jak rychle na něj naberu eq co nejvíce se budu věnovat prot.
Návrat nahoru Goto down
xabi

xabi


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 16. 07. 12

Pala Tank- Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala Tank- Přihláška   Pala Tank- Přihláška EmptySat Nov 03, 2012 4:11 pm

pokud bude aktivní Laughing žádný problém
Návrat nahoru Goto down
Fannys
Admin
Fannys


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 10. 12
Age : 35

Pala Tank- Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala Tank- Přihláška   Pala Tank- Přihláška EmptyMon Nov 05, 2012 3:39 pm

Tak za mě teda určitě pro :-) do offu budu po tobě chtít retri a jinak s protem sem spokojenej :-)
Návrat nahoru Goto down
Fannys
Admin
Fannys


Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 10. 12
Age : 35

Pala Tank- Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala Tank- Přihláška   Pala Tank- Přihláška EmptyMon Nov 05, 2012 3:40 pm

Přijat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pala Tank- Přihláška Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pala Tank- Přihláška   Pala Tank- Přihláška Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pala Tank- Přihláška
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihláška (rogue)
» Mistrpoorky-Přihláška

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Cursed Fallen Angels, Horde guild on Twinstar.cz :: Přihlášky :: Přijat-
Přejdi na: